İstanbul Lastik Yol Yardım

İstanbul’da lastik yol yardım hizmetini sizlere sunan 7-24 lastik yol yardım acil durumlarda yolda kaldığınızda kurtarıcınız olmaya devam etmektedir. Seyyar aracımız ile yolda kalmanız durumunda bulunduğunuz bölgeye gelerek aracınızın lastik değişimi veya tamirini yapmaktayız

Mobil Lastikçi Hizmetimiz ve Özellikleri

 

Gece veya gündüz fark etmeksizin Mobil Lastikçi hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanızdır. Daha sonrasında İstanbul ‘da Mobil Lastikçi ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelerek, Mobil Lastik Tamiri ve Değişimini dilediğiniz şekilde gerçekleştirmektedir. Peki, bu hizmetimizin özellikleri nelerdir?

  • Yolda kalan araçların Lastik Tamir ve Değişimini yapmak, memnun müşteri portföyü yaratmak, ilk hedefimizdir.
  • el lastik, sıfır lastik ve Mobil Lastik Tamiri hizmetlerimiz, sizlerin taleplerine yönelik olarak ortaya konulur.
  • Yolda kalmanız durumunda, bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, dakikalar içerisinde bulunduğunuz yerde oluruz. Bu nedenle 7/24 hizmet bizler için her daim çok önemlidir.
  • Garantili hizmet, hızlı servis ve uygun fiyata Mobil Lastik Tamiri veya Değişimi hizmetlerimiz ile alanımızın en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

 

Lastik patlaması sonucunda, elde edilen zararın en aza indirilmesi için, bu hizmeti hem garantili, hem de uygun fiyatlı veren firmalardan almanız gerekir. Çünkü her firma bu kadar ahlaki prensiplere özen göstermiyor. Bizler 7/24 Lastikçi olarak, sizlere olması gereken fiyatları sunup, en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.