Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi lastikçi bazı hallerde çok önemli ve hayati bir duruma işaret edebilir. Kullandığınız araç için acil lastikçi desteği lazımsa beklentinizi karşılıyoruz.

Nöbetçi Lastikçi Nedir?

Nöbetçi lastikçi tanımı aslında bulunmayan zamanlarda ihtiyacınız olan lastik onarım bakım tamir işlemleri demektir. Bir lastikçiye yolda kalmanız halinde anında müdahale gerekecektir. Örneğin uzun yola gittiniz ve bir yedek lastiğiniz yoksa acil lastik değişimi lazımsa nöbetçi lastikçi gerekecektir.
Nöbetçi lastikçi firmamıza günün her saatinde başvuru yapabilirsiniz. Tarafımızı aradığınızda soru ve problemleri bularak ilerleme kaydediyoruz. Lastikçiye başvurulduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri yedek lastiğinizin takılması için gereken malzemelerinizin var olup olmadığıdır. Birçok kişi aracında olması gereken parçaları bulundurmamakta ve zor durumda kaldığında gecikmelerle de durum daha kötüye gidebilmektedir. Kurumsal olarak size gereken tüm lastik hizmetlerini vermeyi ve bunu olabilecek en hızlı şekilde yapmayı amaçlıyoruz. Bölge açısından en yakın araçlarımızda çözümler sağlamaktayız.

İstanbul Lastik Yol Yardım İstanbul’un bütün ilçelerinde Mobil Lastikçi araçları ile 7/24 Lastik Yol Yardım hizmeti sunmaktadır. Lastiğiniz den kaynaklı arızalarda lastik ihtiyacınızı karşılamada sizlere destek sağlamaktadır. Yolda kalma problemini ortadan kaldırma prensibiyle çalışmaktayız bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere En Yakın Lastikçi ekibini yönlendirmekteyiz. Lastik den kaynaklı sorunlarınıza bir telefon kadar yakınız.          7/24 Lastikçi desteği alabilirsiniz.

 

İstanbul Lastik Yol Yardım

İstanbul’da lastik yol yardım hizmetini sizlere sunan 7-24 lastik yol yardım acil durumlarda yolda kaldığınızda kurtarıcınız olmaya devam etmektedir. Seyyar aracımız ile yolda kalmanız durumunda bulunduğunuz bölgeye gelerek aracınızın lastik değişimi veya tamirini yapmaktayız…

Mobil Lastikçi Hizmetimiz ve Özellikleri

 

Gece veya gündüz fark etmeksizin Mobil Lastikçi hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanızdır. Daha sonrasında İstanbul ‘da Mobil Lastikçi ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelerek, Mobil Lastik Tamiri ve Değişimini dilediğiniz şekilde gerçekleştirmektedir. Peki, bu hizmetimizin özellikleri nelerdir?

  • Yolda kalan araçların Lastik Tamir ve Değişimini yapmak, memnun müşteri portföyü yaratmak, ilk hedefimizdir.
  • el lastik, sıfır lastik ve Mobil Lastik Tamiri hizmetlerimiz, sizlerin taleplerine yönelik olarak ortaya konulur.
  • Yolda kalmanız durumunda, bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, dakikalar içerisinde bulunduğunuz yerde oluruz. Bu nedenle 7/24 hizmet bizler için her daim çok önemlidir.
  • Garantili hizmet, hızlı servis ve uygun fiyata Mobil Lastik Tamiri veya Değişimi hizmetlerimiz ile alanımızın en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

Lastik patlaması sonucunda, elde edilen zararın en aza indirilmesi için, bu hizmeti hem garantili, hem de uygun fiyatlı veren firmalardan almanız gerekir. Çünkü her firma bu kadar ahlaki prensiplere özen göstermiyor. Bizler 7/24 Lastikçi olarak, sizlere olması gereken fiyatları sunup, en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Yerinde Lastik Tamiri Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Donanımlı araçlarımız ile uzman kadromuz, araçlarınızda her an yaşanması muhtemel lastik sorunlarına karşı hazır olarak beklemektedirler. Lastik konusunda aracınızda her hangi bir sıkıntı yaşadığınızda aracınızı emniyetli bir şekilde yolun sağına park ederek , gerekli güvenlik önlemlerini alın. Aracınızın arkasından belirli bir mesafe gerisine diğer araçların sizi fark etmesini sağlayacak işaret ve engeller yerleştirin. Aracınızda çocuk varsa onların dışarıya çıkmamalarını temin edin.